23 Nisan 2021

Shopify Hizmetleri

E-ticarete başlamanın kolay yolu: Shopify

Neden Shopify?

YAYGIN KULLANIM

Dünyada 500 binden fazla Shopify kullanan site var. Bu hem Shopify sisteminin güvenirliliğini göstermekte hem de değişen şartlar ve gereksinimlere uyumlu olmasını sağlamaktadır.

BULUT GÜCÜ

Bulut tabanlı çalışa Shopify ile bilgileriniz hem güvende olur hem de SSL, sunucu kiralama ve bakımı gibi masraflarınız olmaz.

KOLAY KULLANIM

Kullanıcı dostu arayüzü ile Shopify'ı öğrenmek ve kullanmak çok kolay. Kendiniz kolayca kullanabileceğiniz gibi ekip çalışanlarınızın da kolayca öğrenebileceği bir platform.

ESNEKLİK

Seçebileceğiniz yüzlerce tema ve eklenti ile beraber tamamen özelleştirilmiş temaları ve yazılımları da Shopify üzerinde kullanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz 14 Günlük Shopify Deneme Hesabı açabilirsiniz!

Shopify Blog Yazılarım

Her e-ticaret platformu gibi Shopify’ın da artıları ve eksileri mevcut.

İlerlemeden ve büyük yatırımlar yapmadan önce ihtiyaçlarınızı ve Shopify’ın sunabileceklerini karşılaştırarak karar vermenizi öneririm. Bu konuda soru işaretleriniz varsa saatlik danışmanlık alarak yardım isteyebilirsiniz.

SHOPIFY HİZMETLERİM

6 yılı aşkın süredir resmi Shopify Partner olarak Shopify platformunda çözümler sunmaktayım. Sıfırdan e-ticaret sitesi oluşturmaktan, tema yazımına kadar farklı başlıklardaki hizmetlerimi dijital pazarlama, SEO ve yazılım geliştirme alanlarındaki 20 yılı aşan deneyimlerim ile farklılaştırmaktayım.

Shopify Partners

Anahtar Teslim Shopify E-ticaret Sitesi

Rekabetçi kalabilmek ve değişen dünya şartlarına ayak uydurup işinizi sürdürebilmek için online kanala sahip olmak artık bir seçenek değil, zorunluluk.

Shopify platformunu kullanarak size hızlı bir şekilde satış yapmaya hazır, anahtar teslim bir e-ticaret sitesi hazırlayabilirim.

Shopify Tema Özelleştirme

Shopify temaları ne kadar basit görünse de bazen dilediğiniz özelleştirmeleri yapmakta zorlanabilirsiniz.

Daha da ötesi, temanın limitlerinden dolayı istediğiniz değişiklikleri tema koduna dokunmadan yapmak mümkün olmayabilir.

Sıfırdan tema yazmış biri olarak temanızda ihtiyacınız olan özelleştirmeleri size sağlayabilirim.

E-ticaret Sitenizin Shopify'a Taşınması

Mevcut e-ticaret sitenizi Shopify’a mı taşımak istiyorsunuz?

İyi planlanmamış bir taşıma (migration) düzeltmesi çok zor sonuçlar doğurabilir.

Taşıma işleminin profesyonel olarak planlanıp envanter, lojistik, entegrasyonlar, ödeme altyapısı, analitik bağlantılar gibi tüm ilgili alanlarına hakim olarak işletilmesi gerekir.

Mevcut yapınızın Shopify’a taşınması konusunda destek verebilirim.

Shopify Eğitimi

Shopify, üzerinde çalışılarak rahatlıkla öğrenilebilecek bir sistem.

Ancak, kategorilerin ve stok kodlarının nasıl olacağının kararlaştırılması, ürünlerin doğru olarak girilmesi (etiket, ürün tipi vs.), kargo ücret politikalarının belirlenmesi gibi baştan doğru şekilde uygulanmayan konuların ileride büyük zaman ve para kaybına yol açabildiğini görmekteyim.

Hem Shopify’a hakim olabilmek hem de en doğru başlangıcı yapabilmek için size veya ekibinize kapsamlı Shopify eğitimi verebilirim.

Danışmanlık Teklifi İste

Lütfen hangi konuda desteğe ihtiyacınız olduğunu seçiniz.
Lütfen ihtiyacınız olan servis konusunu seçiniz.
Talep ettiğiniz hizmet ile bu iş için ayrıdığınız bütçenin uyumlu olması durumunda size dönüş yapabilirim.