Gymboree Çocuk Ürünlerini Türkiye’den satın alın

Gymboree Play & Music Merkezleri son yıllarda oldukça popüler. Özellikle küçük yaşlarda oyun arkadaş grupları için bir çok anne baba çocuklarını Gymboree merkezlerine yazdırıyor.

GymboreePeki Gymboree’nin çocuk ve bebek kıyafet, aksesuar ve oyuncaklarını satın almak istemez misiniz?

Gymboree’nin uluslararası e-ticaret sitesi artık Türkiye’ye de gönderim yapmakta. Fiyatları Türk Lirası olarak görüp kredi kartınızla satın alabiliyorsunuz.

Gymboree çocuk family brunch kolleksiyonu

Gymboree Ürün Kategorileri

Gymboree global mağazasında 6 ana bölüm mevcut:

  1. Girl: Kız çocuk ürünleri
  2. Toddler Girl: Yürümeye başlamış kız çocuk ürünleri
  3. Boy: Erkek çocuk ürünleri
  4. Toddler Boy: Yürümeye başlamış erkek çocuk ürünleri
  5. Baby: Bebek ürünleri
  6. Sale: İndirimli ürünler

Her ürün bölümü altında alt kategoriler mevcut. Bunlar kıyafet tiplerine göre ayrıldığı gibi yüzme, spor, uyku gibi aktivitelere göre ya da iç çamaşırı, ayakkabı, aksesuar gibi ürün tipine göre gruplanmış durumda.

Aradığınız ürünü temayı ve alt kategoriyi seçerek rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gymboree Çocuk ürünlerinde %70’i aşan indirimler

İndirimli ürünler bölümünde ekstra %40 indirim sağlanmakta. Ekstra kelimesine dikkat çekmek isterim. Mevcutta da indirim olan ürünlere ekstra %40 indirim sağlandığında ürünün fiyatı üçte birine hatta dörtte birine inmiş olabiliyor.

Örneğin 53,70 TL’lik bir çocuk kravatını 12,40 TL’ye alabiliyorsunuz. Bu da %77 indirim anlamına geliyor!

Gymboree indirim

Her kategoriye ait yüzlerce indirimli ürün bulunmakta. İndirimli fiyatlarıyla ürünler Türkiye’deki bir çok çocuk kıyafeti mağazasından daha ucuza gelmekte. O yüzden alışveriş yaparken indirim bölümüne bakmanızı tavsiye ederim.

Gymboree bebek kıyafetleri oldukça geniş seçenekler sunuyor. Gymboree & Peter Rabbit kolleksiyonunda bebeğiniz için tavşan temalı kıyafetlerin yanında bu kıyafetleri tamamlayıcı oyuncak ve aksesuarlar da sunulmakta.

Gymboree Peter Rabbit kolleksiyonu

Gönderim Yöntemi ve Teslimat süreleri

Gymboree Global’in e-ticaret platformunu Borderfree firması işletmekte. Borderfree tarafından 4 farklı gönderim yöntemi sunulmakta.

Gymboree global mağaza gönderim yöntemleri

Kargo firması olarak Aramex, DHL Economy ya da DHL Express seçenekleri sunulabiliyor. Gümrük vergileri için de “vergileri hemen ödeyin” ya da “teslimden sonra vergileri ödeyin” seçenekleri mevcut.

Ürünlerin bir kısmı gümrük vergisinden muaf ürünler olduğundan “vergileri hemen ödeyin” seçtiğinizde ek bir maliyet çıkmamakta. Ancak çok benzer başka bir üründe vergi çıkabiliyor. Vergileri hemen ödemeyi seçip çıkan vergi miktarını kontrol etmenizi, çok yüksekse benzer farklı bir ürünü denemenizi tavsiye ederim.

Aramex 13-22 iş günü, DHL Economy 9-18 iş günü, DHL Express ise 7-16 iş günü arasında teslimat süresi sunmakta. Fiyat olarak aralarında 10TL’den daha az fark var o yüzden ürünleri daha hızlı teslim almak için DHL Express’i seçebilirsiniz.

Kargo maliyetleri ise biraz tuzlu. Oyuncak da alsanız ufak bir kıyafet parçası da kargo ücreti yaklaşık 110 TL‘den başlıyor. Eklenen her ürün için yaklaşık 5-10TL’lik kargo ücreti ekleniyor. Ürün sayısı arttıkça kargo ücreti yaklaşık 150TL’de stabilize oluyor.

O yüzden parça başı kargo maliyetini düşürmek için en az 4-5 parça almakta fayda var. Hatta alışveriş yapmayı düşünen bir kaç arkadaş bir araya gelip tek bir sipariş ile satın almanız kargo ücreti açısından en kazançlı çözüm olacaktır.

Gymboree kargo ücreti

Ödemeyi VISA, Mastercard ya da AMEX kredi kartınızla online olarak yapabilirsiniz. Şu an için başka bir ödeme yöntemi desteklenmemekte.

Gymboree çocuk ve bebek ürünleri oldukça özgün tasarıma sahip. Türkiye’de de pek bulunmayan ürünler olduğundan çocuğunuzun diğer çocuklardan farklı giyinmesi, kendine ait bir tarzı olmasını istiyorsanız Gymboree Global mağazasından kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Paylaş, keyfine var!

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.