2016 Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

2. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi için tarih 15 Mart 2016. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak zirvede geçen sene olduğu gibi ünlü konuşmacılar yer alıyor.

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

Zirve, Google X’in kurucusu Sebastian Thrun, WPP CEO’su Sir Martin Sorrell ve ZestFinance kurucusu Douglas Merrill gibi dijital dönüşümü kendi sektörlerinde gerçekleştiren lider isimleri misafir edecek. Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt’ün açılış konuşması ile başlayacak olan zirve Mercan Dede’nin geçen seneki açılış gösterisini bir basamak daha ilerleterek Türkiye’nin ilk İnteraktif Dijital Senfonisi‘ni açılış gösterisini sunacak.

2. Dijital Dönüşüm Zirvesi, Türk İş Dünyasından isimlerin yer alacağı panel ve dünyadan dijital dönüşümün öncü isimlerinin yer alacağı yerli ve yabancı 13 uzmanın konuşmacı ve oturumlarla devam edecek. Vuslat Doğan Sabancı, Hakan Binbaşgil, Canan M. Özsoy iş dünyası panelinde öne çıkan isimler.

Zirve kapsamında düzenlenecek 11 farklı oturumda iş dünyası, reklam, pazarlama, gazetecilik, müzik, finans, sağlık, şehircilik, otomotiv, eğitim ve spor gibi alanlarda dijitalleşmenin hayatı nasıl değiştirdiği anlatılacak.

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi Yabancı Konuşmacıları

Geçen seneki gibi bu sene de zirvenin yabancı konuşmacıları oldukça renkli. Çok farklı alanlardan uzman konuşmacıları Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde dinleme imkanı bulacağız. Onlar da İstanbul’u görme imkanı bularak Türkiye’nin dijital dönüşümüne şahitlik yapmış olacaklar.

Tim Harford – 30’dan fazla dilde 1,5 milyon kopya satan Undercover Economist kitabının yazarı

Douglas Merrill – kredi skorunu Büyük Veri ile analiz eden ZestFinance’in kurucusu

Daniel Kraft – dijital tıp uzmanı, Singularity Üniversitesi Kürsü Başkanı

Charles Landrey – dijital şehirler üzerine kitap çalışmaları bulunan, The Creative City Index Kurucusu

Mary Moloney – 57 ülkede 7-17 arası gençlere kod yazmayı öğreten CoderDojo Vakfı’nın global CEO’su

Nanxi Liu – dijital pazarlama alanındaki başarılarıyla tanınan, Enplug CEO’su

Nils Rudi – sporda dijital uygulamalar konusunda uzman olan INSEAD Teknoloji Profesörü

Sebastian Thrun – Google X ve Udacity Kurucusu

Sir Martin Sorrell – WPP Kurucu ve CEO’su

Detaylar: dijitaldonusumzirvesi.com

Zirveye katılmak için zirve web sitesinden kayıt yaptırmak mümkün. Tüm gün paneller ve konuşmalarla devam edecek zirvede kahve ve yemek molalarında networking ve yeni teknolojilerle tanışma imkanı tanıyor. Kongre merkezi hollerinde dijital dönüşümü destekleyen çeşitli aktivite ve tanıtımlar için standları bulabilirsiniz.

Gelecek bu zirvede, yarını bugününüze taşımak sizin elinizde!

2016 Dijital Dönüşüm Zirvesi Konuşmacıları

Zirveyi #DijitalDönüşüm ve #DijitalDönüşümZirvesi etiketleri ile sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Paylaş, keyfine var!

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.