Türkiye’de Shopify Kullanan Siteler

Dünya ile beraber Türkiye’de de Shopify’ın popülerliği tırmanışta. Türkiye’de Shopify kullanan site sayısı her geçen gün artıyor.

E-ticarete yeni başlayacakların merak ettiği sorulardan biri de Shopify’ın yeterli olup olmadığı. Bu konuda detaylı yazılarım var ama illa ki Shopify kullanan siteleri bir göreyim diyorsanız farklı sektörlerden örnekleri sizler için derledim.

Aşağıdaki sitelerin çoğu ile tanışıklığım yok ama farklı temalar kullanıp farklı hedef kitlelere hitap ettiklerinden Shopify’ın yeteneklerini canlı olarak görmenize yardımcı olacaklardır.

Türkiye’de Shopify kullanan bildiğiniz başka siteler varsa ya da site sahibi iseniz iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’de Shopify Kullanan Siteler

Örneklerden görüldüğü gibi farklı temalar kullanarak aynı altyapıda çok farklı tasarımlı siteler yapmak mümkün. Yukarıdaki sitelerden bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz temalar kullanmakta.

BonusBONUS: Shopify sitenizi ücretsiz temalardan biri ile açıp kendiniz Türkçeleştirebilirsiniz. Sayaç, promosyon bannerı, güven verici logolar gibi satışı artıran fonksiyonları barındıran bir tema arıyorsanız LabOrange’ın Shopify temasını tavsiye ederim. Üstelik “specialilker” kodu ile ekstra 20$ indirim alabilirsiniz.

 

Peki siz hala e-ticaret mağazanızı açmadınız mı? Hemen 14 günlük Shopify deneme hesabı açıp ilk adımı atabilirsiniz.

Shopify hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, ilgili yazılarıma bakabilirsiniz:

Shopify konusunda güncel bilgilerden, tiyolardan haberdar olmak istemez misin? Hemen ÜCRETSİZ haber bültenime abone olarak özel E-ticaret mesaj grubuma katılabilirsin.
Paylaş, keyfine var!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.